Kullanım Şartları

Lütfen bu Hizmet Koşullarını (“Sözleşme”) dikkatlice okuyun. Siteyi kullanımınız (aşağıda tanımlandığı gibi), bu Sözleşmeye onay verdiğiniz anlamına gelir.

Bu Sözleşme, şu anda www.evcilmamalar.com adresinde bulunan evcilmamalar.com sitesini (herhangi bir materyalle birlikte ) kullanımınızla (herhangi bir erişim dahil) ilgili olarak, sizinle evcilmamalar.com (tüzel veya gerçek kişi) arasındadır.

Bu Sözleşme, bu referansla Şirket tarafından Site aracılığıyla yayınlanan veya başka bir şekilde Şirket tarafından size sunulan tüm ek şart ve koşulları içerir.

Siteyi kullanarak, bu Sözleşmeyi yapmak için yasal yaşta olduğunuzu veya değilseniz, bu Sözleşmeyi yapmak için ebeveyn veya vasi onayı aldığınızı onaylarsınız.

İlişkili olduğunuz herhangi bir şirket, ortaklık veya başka bir kuruluş adına veya yararına Siteye erişen veya Siteyi kullanan bir bireyseniz, bu Sözleşmeyi kendi adınıza kabul etmiş olursunuz ve bu Kuruluşu bu Sözleşmeye bağlamak için yasal yetkiye sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz.

1. Değişiklikler. Site aracılığıyla revize edilmiş bir Sözleşme yayınlamak da dahil olmak üzere, bu tür değişiklikleri size herhangi bir makul yolla bildirerek bu Sözleşmeyi zaman zaman değiştirebiliriz. Bu tür değişiklikler, söz konusu değişiklikleri içeren revize edilmiş Sözleşmeyi yayınladığımız veya bu tür değişiklikleri size başka bir şekilde bildirdiğimiz tarihten önce ortaya çıkan sizinle aramızdaki herhangi bir anlaşmazlık için geçerli olmayacaktır.

Bu Sözleşmede yapılacak herhangi bir değişikliğin ardından Siteyi kullanmanız, bu tür değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Yukarıdaki “ Son Güncelleme ” lejantı, bu Sözleşmenin en son ne zaman değiştirildiğini gösterir. Herhangi bir zamanda ve yükümlülük olmaksızın Sitenin tamamını veya bir kısmını değiştirebilir veya sonlandırabiliriz (herhangi bir üçüncü taraf bağlantıları aracılığıyla Siteye erişim dahil); Siteyi kullanmak için gerekli olan herhangi bir ücreti talep etmek, değiştirmek veya bunlardan feragat etmek; veya bazı veya tüm Site kullanıcılarına fırsatlar sunun.

2. Site Aracılığıyla Gönderilen Bilgiler. Site aracılığıyla bilgi göndermeniz, evcilmamalar.com’da bulunan Şirketin Gizlilik Politikasına tabidir. Site ile bağlantılı olarak sağladığınız her türlü bilginin doğru ve eksiksiz olduğunu ve öyle kalacağını ve bu bilgileri gerektiği gibi koruyacağınızı ve güncelleyeceğinizi beyan ve taahhüt etmektesiniz.

3. Davranış Kuralları. Site ile bağlantılı olarak şunları yapmamalısınız:

(a) tehdit edici, taciz edici, aşağılayıcı, nefret dolu veya göz korkutucu veya başkalarının haklarına ve onuruna saygı göstermeyen herhangi bir materyali göndermek, iletmek veya Site ile bağlantılı olarak başka bir şekilde kullanıma sunmak; (b) karalayıcı, karalayıcı, hileli veya başka şekilde haksız; (c) müstehcen, uygunsuz, pornografik veya başka şekilde sakıncalı; veya (d) ilgili sahibinin önceden açık yazılı izni olmaksızın telif hakkı, ticari marka, ticari sır, tanıtım hakkı veya mahremiyet hakkı veya diğer herhangi bir mülkiyet hakkı ile korunmaktadır.

Site aracılığıyla veya Site ile bağlantılı olarak herhangi bir virüs, solucan, Truva atı, Paskalya yumurtası, saatli bomba, casus yazılım veya potansiyel olarak zararlı veya istilacı olan veya zarar vermesi veya zarar vermesi amaçlanan diğer bilgisayar kodu, dosyası veya programı postalamak, iletmek veya başka bir şekilde kullanıma sunmak. herhangi bir donanımın, yazılımın veya ekipmanın (her biri bir “Virüs”) çalışmasını ele geçirmek veya kullanımını izlemek.
Siteyi herhangi bir ticari amaç için veya hileli veya başka bir şekilde haksız veya yasa dışı olan herhangi bir amaç için kullanın.

Sitenin kullanıcıları hakkında bilgi toplamak
Sitenin herhangi bir bölümünü hacklemek veya tahrif etmek dahil olmak üzere Sitenin veya Siteyi kullanılabilir kılmak için kullanılan sunucuların veya ağların çalışmasına müdahale etmek veya kesintiye uğratmak; veya bu tür sunucuların veya ağların herhangi bir gereksinimini, prosedürünü veya politikasını ihlal etmeyin.

Başka herhangi bir kişinin Siteyi kullanmasını kısıtlamak veya engellemek.
Şirketin önceden yazılı izni olmaksızın Sitenin herhangi bir bölümünü (veya herhangi bir şekilde kullanımını) burada açıkça yetkilendirilmedikçe çoğaltmak, değiştirmek, uyarlamak, tercüme etmek, türev çalışmalarını oluşturmak, satmak, kiralamak, kiralamak, ödünç vermek, devre mülkü paylaşmak, dağıtmak veya başka bir şekilde kullanmak .
Bu tür bir kısıtlamanın yürürlükteki yasalar tarafından açıkça yasaklanmadığı durumlar dışında, Sitenin herhangi bir bölümünü tersine mühendislik, kaynak koda dönüştürme veya kaynak koda dönüştürme.
Siteden herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet hakkı bildirimini kaldırın.
Sitenin herhangi bir bölümünü çerçevelemek veya yansıtmak veya Sitenin herhangi bir bölümünü Şirketin önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir ürün veya hizmete dahil etmek.
Site içeriğini sistematik olarak indirin ve saklayın.
Herhangi bir robot, örümcek, site arama/alma uygulaması veya başka bir manuel veya otomatik cihaz kullanarak, Site içeriğini almak, indekslemek, “kazımak”, “veri madenciliği yapmak” veya başka bir şekilde toplamak veya Sitenin gezinme yapısını veya sunumunu çoğaltmak veya atlatmak için herhangi bir müdahalede bulunmayın. Şirketin önceden açık yazılı izni. Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın ve Sitenin kök dizininde bulunan robots.txt dosyasında yayınlanan herhangi bir talimata uyulmasına tabi olarak Şirket, halka açık arama motorlarının operatörlerine Siteden materyalleri kopyalamak için örümcek kullanma iznini yalnızca ( ve yalnızca gerekli olduğu ölçüde) bu tür materyallerin kamuya açık, aranabilir dizinlerini oluşturmak, ancak bu tür materyallerin önbelleklerini veya arşivlerini oluşturmamak. Şirket, bu izni genel olarak veya özel durumlarda iptal etme hakkını saklı tutar,
Siteyi kullanmak için gereken tüm donanım ve tüm telekomünikasyon ve diğer hizmetleri almaktan, sürdürmekten ve ödemekten siz sorumlusunuz.

4 Ürün:% s. Site, giyim, aksesuar, mal veya hizmetlerin veya ilgili kuponların veya indirimlerin (topluca “Ürünler”) listelerini, açıklamalarını ve resimlerini ve ayrıca Ürünlere referanslar ve bağlantılar sağlayabilir. Bu Ürünler, Şirket veya üçüncü şahıslar tarafından sağlanabilir ve genel bilgilendirme amaçları da dahil olmak üzere herhangi bir amaç için sağlanabilir. Bir Ürünün herhangi bir listesinin, açıklamasının veya görüntüsünün Site aracılığıyla mevcut olması, bu Ürünü onayladığımız veya bu Ürünün sağlayıcısıyla bağlantımız olduğu anlamına gelmez. Bu tür listelemelerin, açıklamaların veya resimlerin eksiksizliği, doğruluğu, güvenilirliği, geçerliliği veya güncelliği (içerdiği tüm özellikler, spesifikasyonlar ve fiyatlar dahil) konusunda hiçbir beyanda bulunmamaktayız. Bu tür bilgiler ve herhangi bir Ürünün mevcudiyeti (herhangi bir kupon veya indirimin geçerliliği dahil) herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Belirli ağırlıklar, ölçüler ve benzer açıklamalar yaklaşık değerlerdir ve yalnızca kolaylık sağlamak içindir. Herhangi bir Ürünün satın alınması, bulundurulması ve kullanılmasıyla ilgili tüm geçerli yerel, eyalet, federal ve yabancı yasaları (asgari yaş gereksinimleri dahil) araştırmak ve bunlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır.

5. İşlemler. Site aracılığıyla belirli Ürünleri satın alma veya başka bir şekilde elde etme olanağını kullanıma sunabiliriz . Bir İşlem yapmak isterseniz, kredi kartı numaranız ve son kullanma tarihi, fatura adresiniz ve gönderim bilgileriniz gibi ilgili bazı bilgileri sağlamanız istenebilir. Bir İşlemle bağlantılı olarak gönderdiğiniz herhangi bir kredi kartını kullanma hakkına sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz. Bu tür bilgileri göndererek, bize İşlemleri kolaylaştırmak amacıyla bu tür bilgileri üçüncü taraflara verme hakkını vermiş olursunuz. Bilgilerin doğrulanması, herhangi bir İşlemin onaylanmasından veya tamamlanmasından önce gerekli olabilir. Bir İşlem yaparak, ilgili Ürünlerin yalnızca yasalara uygun şekilde kullanılacağını beyan etmektesiniz.

Şirket, önceden haber vermeksizin de dahil olmak üzere, herhangi bir Ürünün mevcut miktarını sınırlama veya herhangi bir Ürünü kullanıma sunmayı durdurma hakkını saklı tutar; herhangi bir kupon, indirim veya benzer promosyonun yerine getirilmesine ilişkin koşullar getirmek; herhangi bir kullanıcının herhangi bir İşlem yapmasını engellemek; ve herhangi bir kullanıcıya herhangi bir Ürün sağlamayı reddetmek. Para iadeleri ve değişimler, Şirketin geçerli para iadesi ve değişim politikalarına tabi olacaktır. Site aracılığıyla tarafınızca veya sizin adınıza yapılan tüm ücretleri, tüm nakliye ve taşıma ücretleri dahil olmak üzere, söz konusu ücretlerin oluştuğu tarihte geçerli olan fiyatlar üzerinden ödemeyi kabul etmektesiniz. Ayrıca, İşlemleriniz için geçerli olan tüm vergilerden siz sorumlusunuz. Siparişleri e-posta ile onaylamak bizim uygulamamız olsa da,

Ürünler, varsa, sizin tarafınızdan belirlenen bir adrese, bu adres tam olduğu ve Sitede yer alan nakliye kısıtlamalarına uygun olduğu sürece sevk edilecektir. Tüm İşlemler bir nakliye sözleşmesine göre yapılır ve sonuç olarak Ürünler’in taşıyıcıya teslim edilmesiyle Ürünler için kayıp ve mülkiyet riski size geçer. Hasarlı ve/veya kayıp gönderiler için taşıyıcılara herhangi bir hak talebinde bulunmak sizin sorumluluğunuzdadır.

6. Kayıt; Kullanıcı Adları ve Şifreler. Sitenin tamamını veya bir kısmını kullanmak için kayıt olmanız gerekebilir. Kayıt sırasında bize sağladığınız herhangi bir kullanıcı adını, şifreyi veya diğer bilgileri reddedebilir veya değiştirmenizi isteyebiliriz. Kullanıcı adınız ve şifreniz yalnızca kişisel kullanımınız içindir ve gizli tutulmalıdır; Kullanıcı adınızın veya şifrenizin herhangi bir şekilde kullanılmasından veya kötüye kullanılmasından Şirket değil, siz sorumlusunuz ve kullanıcı adınızın veya şifrenizin veya Site hesabınızın herhangi bir gizlilik ihlali veya yetkisiz kullanımı hakkında bizi derhal bilgilendirmelisiniz.

7. Profiller ve Forumlar. Site ziyaretçileri, profil sayfaları veya Site’nin mesaj panoları ve diğer forumlar gibi etkileşimli hizmetleri ve sohbet, yorum yapma ve diğer mesajlaşma işlevleri dahil olmak üzere Site aracılığıyla veya Siteyle bağlantılı olarak belirli materyalleri (her biri bir “Gönderim”) kullanıma sunabilir. . Şirket, Gönderimlerin herhangi bir üçüncü şahıs tarafından kullanımı veya kötüye kullanılması (herhangi bir dağıtım dahil) üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve sorumlu değildir. Kişisel olarak tanımlanabilir veya diğer bilgileri Site aracılığıyla kamuya açık hale getirmeyi seçerseniz, bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız.

8. Lisans. Açıklık sağlamak amacıyla, Gönderimlerinizin mülkiyeti sizde kalır. Her Gönderim için, size veya herhangi bir üçüncü tarafa ek bir ücret ödemeden bize dünya çapında, telifsiz, tamamen ödenmiş, münhasır olmayan, kalıcı, geri alınamaz, devredilebilir ve tamamen alt lisanslanabilir (birden çok katman aracılığıyla) bir lisans veriyorsunuz, Şu anda bilinen veya bundan sonra geliştirilecek herhangi bir formatta veya medyada ve herhangi bir amaç için (tanıtım dahil olmak üzere) bu Gönderimi çoğaltmak, dağıtmak, gerçekleştirmek ve görüntülemek (kamuya açık veya başka şekilde), türev eserler oluşturmak, uyarlamak, değiştirmek ve başka bir şekilde kullanmak, analiz etmek ve istismar etmek referanslar gibi amaçlar için).

Ayrıca, Site ile ilgili veya başka bir şekilde bize herhangi bir fikir, öneri, öneri veya diğer materyalleri (“Geri Bildirim”) sağlarsanız, söz konusu Geri Bildirim bir Gönderim olarak kabul edilecektir ve bu vesile ile bu Geri Bildirimin böyle olmadığını kabul ve beyan etmektesiniz. gizli olduğunu ve bu tür Geri Bildirimi sağlamanızın karşılıksız, talep edilmemiş ve kısıtlamasız olduğunu ve Şirketi herhangi bir güvene dayalı veya başka bir yükümlülük altına sokmadığını.

Bu bölümde verilen lisansları vermek için gerekli tüm haklara sahip olduğunuzu ve Sunumlarınızın ve Site aracılığıyla ve Site ile bağlantılı olarak bunları sağlamanızın eksiksiz ve doğru olduğunu ve hileli, haksız veya başka bir şekilde olmadığını beyan ve garanti edersiniz. herhangi bir geçerli yasanın veya herhangi bir üçüncü tarafın herhangi bir hakkının ihlali. Ayrıca, herhangi bir yasal teori kapsamında geçerli herhangi bir yasa kapsamında sahip olabileceğiniz her Gönderiyle ilgili olarak yazarlık veya materyallerin bütünlüğüne ilişkin herhangi bir “manevi haktan” veya diğer haklardan gayri kabili rücu olarak feragat edersiniz.

9. İzleme. Gönderimleri Sitede görünmeden önce veya sonra izleyebilir, değerlendirebilir, değiştirebilir veya kaldırabilir veya Siteye erişiminizi veya Siteyi kullanımınızı analiz edebiliriz (ancak buna yükümlülüğümüz yoktur). Siteye erişiminiz ve Siteyi kullanımınızla ilgili bilgileri ve bu erişim ve kullanımı çevreleyen koşullara ilişkin bilgileri herhangi bir nedenle veya amaçla herhangi birine ifşa edebiliriz.

10. Sınırlı Haklarınız. Bu Sözleşmeye uymanıza bağlı olarak ve yalnızca Şirket tarafından Siteyi kullanmanıza izin verildiği sürece, bu Sözleşme kapsamında size erişim sağladığımız Sitenin herhangi bir bölümünün bir (1) kopyasını herhangi bir yerde görüntüleyebilirsiniz.

11. Şirketin Mülkiyet Hakları ve yasalarla korunan Sitenin sahibi biz ve tedarikçilerimizdir. Sitede bize ait olmayan tüm ticari isimler, ticari markalar, hizmet markaları ve logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Ticari adlarımızı, ticari markalarımızı, hizmet markalarımızı veya logolarımızı, bize ait olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak veya karışıklığa neden olabilecek herhangi bir şekilde kullanamazsınız. Sitede yer alan hiçbir şey, sahibinin önceden açık yazılı izni olmaksızın herhangi bir ticari isim, ticari marka, hizmet markası veya logoyu kullanma hakkı verdiği şeklinde yorumlanmamalıdır.

12. Üçüncü Taraf Materyalleri; Bağlantılar. Belirli Site işlevleri, Gönderimler (“Üçüncü Şahıs Materyalleri”) dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından sağlanan bilgilere, ürünlere, hizmetlere ve diğer materyallere erişim sağlayabilir veya bağlantılar dahil olmak üzere bu tür Üçüncü Şahıs Materyallerinin yönlendirilmesine veya iletilmesine izin verebilir. Bu işlevi kullanarak, bizi ilgili Üçüncü Taraf Materyallerine erişmeye, yönlendirmeye ve iletmeye yönlendiriyorsunuz.

Üçüncü Şahıs Materyallerinin doğruluğu, geçerliliği, güncelliği, eksiksizliği, güvenilirliği, bütünlüğü, kalitesi, yasallığı, kullanışlılığı veya güvenliği dahil olmak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Materyali veya buradaki herhangi bir fikri mülkiyet hakkı ne kontrol ediyor ne de onaylıyoruz ve bunlardan sorumlu değiliz.

13. Promosyonlar. Site aracılığıyla sunulan tüm çekilişler, yarışmalar, anketler, oyunlar veya benzer promosyonlar, bu sözleşmeden ayrı kurallara tabi olabilir. Herhangi bir Promosyona katılırsanız, lütfen geçerli kuralların yanı sıra Gizlilik Politikamızı da gözden geçirin. Bir Promosyonun kuralları bu Sözleşmeyle çelişirse, Promosyon kuralları geçerli olacaktır.

Sitenin güncelliğini, bütünlüğünü ve güvenliğini sağlamaya çalışırken, Sitenin güncel, eksiksiz, doğru veya güvenli olduğunu veya kalacağını veya Siteye erişimin kesintisiz olacağını garanti etmiyoruz. Site, bu Sözleşmeyi ihlal eden veya Sözleşme ile çelişen yanlışlıklar, hatalar ve materyaller içerebilir. Ayrıca, üçüncü şahıslar Sitede yetkisiz değişiklikler yapabilir. Böyle bir değişiklikten haberdar olursanız, bu değişikliğin açıklaması ve Sitedeki konumu ile birlikte muhasebe@petsinneed.org adresinden bizimle iletişime geçin.

14. Fesih. Bu Sözleşme feshedilene kadar geçerlidir. Şirket, bu Sözleşmenin lafzını veya ruhunu ihlal ettiğinize veya tutarsız hareket ettiğinize inanması da dahil olmak üzere, herhangi bir nedenle veya herhangi bir nedenle, herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın Siteyi kullanımınızı feshedebilir veya askıya alabilir.

15. Filtreleme. İşbu belgeyle, reşit olmayanlar için zararlı materyallere erişimi sınırlamanıza yardımcı olabilecek ebeveyn denetimi korumalarının (bilgisayar donanımı, yazılımı veya filtreleme hizmetleri gibi) ticari olarak mevcut olduğunu size bildiririz. Bu tür korumaların mevcut sağlayıcılarını tanımlayan bilgilere https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_content-control_software_and_providers adresinden ulaşılabilir . Şirketin bu sitede listelenen ürün veya hizmetlerin hiçbirini onaylamadığını lütfen unutmayın.

16. Bilgi veya Şikayetler. Site ile ilgili bir sorunuz veya şikayetiniz varsa, lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşınız.